Planujesz założyć własne formikarium? A może masz już swoją rozwijającą się hodowlę mrówek i szukasz akcesoriów, które ułatwią Ci zarządzanie kolonią? W takim razie jesteś w dobrym miejscu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystko, co niezbędne do prowadzenia hodowli mrówek. Przejrzyj naszą ofertę i zamów części zamienne, łączniki do gniazd, kamyczki ozdobne i wiele innych produktów, które umieścisz w przygotowanym formikarium dla mrówek.

Akcesoria do hodowli mrówek

Gąbka celulozowa ANT-EK 24x24mm Gąbka celulozowa ANT-EK 24x24mm
Producent: ANT-EK
Cena:

2,99 zł

szt.
zobacz więcej

Najlepsze akcesoria do hodowli mrówek – oferta Ant-ek!

W naszym sklepie internetowym Ant-ek znajdziesz wiele praktycznych przedmiotów, które pomogą Ci w założeniu i prowadzeniu własnej hodowli mrówek. U nas możesz zaopatrzyć się w takie akcesoria, jak:

  • mierniki i łączniki pozwalające na połączenie kilku gniazd bądź formikariów,
  • pojemniki na pokarm dla mrówek,
  • środki, które zapobiegają  ucieczkom mrówek z formikariów,
  • pipety, pęsety i strzykawki - idealne do zarządzania hodowlą,
  • ozdoby do formikariów i aren – sztuczne i naturalne,
  • podłoża do formikariów,
  • wężyki i probówki.

W sklepie Ant-ek mamy wszystko, czego tylko możesz potrzebować podczas prowadzenia formikarium. To ciekawe hobby, które wymaga precyzji oraz dostępu do profesjonalnych akcesoriów. U nas kupisz też pęsety, pipety z podziałkami oraz szybki zaciemniające. Mamy kompleksową ofertę akcesoriów, które musi mieć każdy hodowca mrówek – zarówno doświadczony, jak i początkujący.

Proponujemy też precyzyjne mierniki temperatury i wilgoci do formikariów, które ułatwiają utrzymanie optymalnych warunków potrzebnych do życia i prawidłowego rozwoju hodowli mrówek. Z naszymi produktami Twoja hodowla ma realną szansę na szybki rozrost, a mrówki będące pod Twoją opieką będą w 100% bezpieczne i zadbane.

Akcesoria do formikariów – dlaczego warto je kupić w sklepie Ant-ek?

Jest wiele powodów, dla których warto zdecydować się na zakup akcesoriów do hodowli mrówek w naszym sklepie online Ant-ek. Kilka cech wyróżniających dostępne produkty to: wysoka jakość wykonania, szczelność połączeń i rozsądne ceny zakupu.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z hodowlą mrówek, u nas zaopatrzysz się we wszystkie niezbędne akcesoria. Mamy bogatą ofertę dekoracji do formikarium, rurek, wężyków, a nawet gniazd, które są podstawą w budowie idealnego formikarium dla mrówek.

Nie czekaj i zamów wszystko, czego potrzebujesz w naszym sklepie internetowym Ant-ek. Gwarantujemy wysoką jakość, precyzję wykonania gotowych wyrobów oraz perfekcyjną szczelność poszczególnych elementów formikariów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl