Areny dla mrówek to elementy, które możesz podłączyć bezpośrednio do gniazda przy pomocy specjalnego łącznika. To element wybiegu dla mrówek, gdzie możesz wygodnie nakarmić swoją hodowlę przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa. Zamawiając u nas areny dla mrówek, zyskujesz pewność, że mrówki nie uciekną podczas karmienia, a także nie zabraknie im powietrza. Areny są doskonale wentylowane, wykonane z przezroczystego materiału i gwarantują szczelność połączeń, np. z gniazdami.

Areny dla mrówek

Karmienie mrówek – zamów areny i daj mrówkom szanse na furażowanie

Czym jest furażowanie? To proces, kiedy mrówki eksplorują teren w poszukiwaniu pożywienia. Właśnie dlatego potrzebujesz areny dla mrówek, aby umożliwić im zdobywanie pokarmu, który dla nich przygotujesz. W sztucznych warunkach musisz zadbać o to, aby zapewnić mrówkom warunki zbliżone do naturalnych. Dzięki temu zwierzęta mogą swobodnie się rozwijać w przygotowanym środowisku.

Areny dla mrówek dostępne w ofercie sklepu internetowego Ant-ek to nowoczesne produkty wykonane w technologii druku 3D FDM i cięcia laserowego. To gwarancja:

  • najwyższej jakości i precyzji wykonania,
  • funkcjonalności,
  • wytrzymałości,
  • najwyższej przejrzystości.

Do aren dla mrówek możesz podłączyć szczelne łącznik, bezprzewodowy miernik wilgoci i temperatury oraz wężyki, które umożliwiają wykonanie połączeń pomiędzy areną, formikarium, a gniazdem. Inwestując w areny od Ant-ek zyskujesz możliwość stworzenia bezpiecznych warunków do życia mrówek, które będą jak najbardziej zbliżone do ich środowiska naturalnego.

Jak wybrać arenę dla mrówek?

Zanim zamówisz arenę dla mrówek, weź pod uwagę kilka parametrów technicznych. Przeanalizuj: długość, szerokość, wysokość, wielkość otworów wejściowych oraz materiał wykonania produktu. To podstawa, aby wybrać jak najlepszą arenę dla mrówek i przygotować idealne warunki do karmienia i furażowania mrówek na co dzień.

Warto dodać, że w przypadku aren barier nie można tworzyć ze środków chemicznych na bazie alkoholu. Takie substancje mogą uszkodzić powierzchnię areny dla mrówek i degradować akryl użyty do jej produkcji.

Profesjonalne areny dla mrówek – idealna wentylacja i funkcjonalność

Nasze areny dla mrówek są przygotowywane tak, aby gwarantowały doskonałe warunki do furażowania przez mrówki w hodowli. Na arenę z wydajną wentylacją warto się zdecydować wtedy, kiedy przesadzisz z nawodnieniem. To podstawowy błąd początkujących hodowców mrówek. Co więcej, do każdej areny możesz u nas zamówić liczne akcesoria, które ułatwią utrzymanie optymalnych warunków w arenie w czasie karmienia mrówek.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl